Favorilere Ekle bookmark_border
remove_red_eye 1963
favorite_border 0
share

Bilimsel Akademi

Çok heyecanlıyız çünkü; Sizlere özgün, dinamik ve en yeni teknolojilerin kullanıldığı eğitimler sunmak, sektörde bir marka olmak için yola çıktık. Markanız ve firmanız için en başarılı eğitimleri, mükemmel teknoloji ve eğitmenler birleştirip, sizi zirveye taşımak temel amacımız…
Çok iddialıyız çünkü;

Sektörü çok iyi tanıyoruz ve sizlere kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Alanlarında uzman takım arkadaşlarımızla, size en iyi hizmeti vermeyi, markanıza değer katmayı hedefliyoruz…

Çok mutluyuz çünkü;

İşimizi çok seviyoruz.Biliyoruz ki mutluluğumuz ve işimize olan saygımız sizin markanız da hakettiği değeri bulacak…

Çok güçlüyüz çünkü;

1996 yılında kurulan Bilimsel Akademi, o günden bu güne güçlü bilgi birikimi ve tecrübesiyle “Bilişim” konusunda hizmetlerine kendi binasında devam etmektedir.

Kendi alanında uzman eğitmenlere sahip olan Bilimsel Akademi İzmir’de ve Türkiye’de bir çok ilke de imza atmıştır; İzmir’deki ilk “PC Donanımı & Tamiri”, “3D AutoCAD”, “3D Studio MAX”, “Dreamweaver, Fireworks & Flash İle Web Tasarımı”, “Corel DRAW”, “Visual Studio.NET”, “Linux”, “Ethical Hacking”, “PLC Programlama”, “Arduino Programlama” ve “CNC Programlama” eğitimleri bunlardan sadece birkaçıdır.

2002 – 2009 döneminde Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DESEM) ile ortak eğitimler düzenleyen Bilimsel Akademi, 2010-2011 öğretim yılında gücünü Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EGESEM) ile birleştirmiş, Ege Üniversitesi’nin akademik desteğini de yanına alarak eğitim kalitesi ve müşteri memnuniyetini daha da arttırmıştır.

Bilimsel akademi halen Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EGESEM) ile Bilgisayar, Programcılık, Network, MCSE, CISCO, Web Tasarımı, Grafik Tasarım, NETSİS, CAD, CAM, 3d Studio Max, PLC, PIC ve Arduino vermeye devam etmektedir.

Biliyoruz ve ispatlıyoruz çünkü;

Eğitimlerin dışında, Bilimsel Akademi’deki eğitmenler bir çok konuda kitap da yazmaktadır. Türkiye’nin en bilinen bilişim yayınevleriyle çalışan Bilimsel Akademi eğitmenleri, algoritma, programlama, bilişim ağları ve gömülü sistemler konusunda kitaplar da yazmaktadır. Kitaplarımızı incelemek için http://www.bilimsel.com.tr/bilimsel-akademi-kitaplari/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vizyonumuz:

Alanında uzman, çağın bilgi ve teknolojisini özümseyen, bilgiyi ve teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak üretime dönüştürebilen, küresel düşünen ve bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık, milli ve ulusal değerlere sahip, evrensel değerlere saygılı, kendisine güvenen, laik ve demokratik bir sosyal hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne ve onun bölünmez bütünlüğüne kendini adamış gençler yetiştirmektir.

Misyonumuz:

Bilimsel, bilgiye ulaşmayı, üretmeyi, uygulamayı ve yaymayı bilen bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Bilimsel’in misyonu sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada görev alabilecek teknoloji uzmanları yetiştirmektir. Bu nedenle Bilimsel Akademi mezunları, bilgisayar teknolojileri alanında yetkin ve kendine güvenen, eğitim aldığı konuda en son ve yaygın teknolojileri kullanabilen, mesleklerinde başarılı, sektörlerinde aranan ve tercih edilen bireyler olacaktır. Bilimsel bu misyonu gerçekleştirmek için uluslararası standartlarda eğitim kalitesi ve öğrenci memnuniyeti sağlamayı hedefleyen bir eğitim kurumu olmayı ilke edinmiştir.

Eğitimler

Etiketler

Görüş Bildirin

star star star_border star_border star_border star_border 1ile 5 arası

message
cloud_upload Browse Maximum image size: 200 MB
email
person

Show Reviewskeyboard_arrow_down