Favorilere Ekle bookmark_border
remove_red_eye 1508
favorite_border 0
share

Nets Akademi

Kurumumuz 1997 yılında Hatice Nur Uzgenç tarafından Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak Manisa’da iş hayatında başarılı bireyler yetiştirme felsefesiyle eğitim – öğretim faaliyetine başlamıştır.

2004 yılında medikal güzellik sektöründe değişen yönetmelik kapsamında, mesul müdür olarak medikal estetik uzmanı sertifikalı hekim çalıştırma zorunluluğu getirilmesiyle, ihtiyaca yönelik, Türkiye’de bu alanda açılan 2. Eğitim kurumu olmuş ve 2 yıl boyunca, yaklaşık 450 hekime eğitimle medikal estetik uzmanlığı sertifikası vermiştir.

2005 yılında Manisa’dan İzmire taşınarak Bornova’da eğitim faaliyetlerine devam etmiştir.

2012 yılında kurum adını Elvan Meslek Edindirme Kursu olarak değiştirerek Bornovada Özel NETS Polikliniğinin bulunduğu tarihi köşkle aynı bahçede bulunan ikiz köşkte merkezde, ulaşımı kolay, büyük bir bahçe içerisinde, şehrin gürültüsünden arınmış bir konumda eğitimlerini vermeye başlamıştır.

2014 yılının başında Konak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı, İzmir’in planlanan yeni iş ve yaşam merkezi olan Bayraklı da ( Sunucu Plaza ) 2. Şubesini açmıştır.

2014 yılında bireysel ve kurumsal eğitimlerde; profesyonel akademik kadrosuyla, bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda okul hayatında başarılı, iş dünyasında aranan kriterlere sahip, tam donanımlı bireyler yetiştirmek ve geliştirmek, istihdamlarına katkıda bulunmak felsefesiyle NETS AKADEMİ adı altında eğitim ve öğretimlerine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Meslek ahlakını benimseyen, güler yüzlü, tecrübeli ve alanında uzman deneyimli kadromuz ile, hijyenik bir ortamda, yüksek kalite ve standarttan ödün vermeden eğitim vermek.

VİZYONUMUZ

Gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı cihazlar ve profesyonel akademik kadromuz ile her zaman yenilikçi ve çağdaş bir eğitim merkezi olmak.

Eğitimler

Görüş Bildirin

star star star_border star_border star_border star_border 1ile 5 arası

message
cloud_upload Browse Maximum image size: 200 MB
email
person

Show Reviewskeyboard_arrow_down