Favorilere Ekle bookmark_border
remove_red_eye 3916
favorite_border 0
share

Roka Mutfak Atölyesi

Roka Mutfak Atölyesi Mayıs 2011 de hizmete girmiştir. Kurs eğitim programlarımız , konusunda uzman eğitmen şeflerle birlikte hazırlanmıştır. Başlayacak olan uygulamalı Temel ve İleri Mutfak kurslarımızla beraber Temel ve İleri Pastacılık, El Yapımı Çikolata, El Yapımı Ekmek , Temel ve İleri İtalyan ve Fransız Mutfağı, Akdeniz ve Türk- Osmanlı Mutfağı, Mezeler ve Zeytinyağlılar, Latin Mutfağı ve Sofra Düzeni- Görgü Kuralları- Davet Menüleri gibi kurslar talepler doğrultusunda ilave edilecektir.

Atölyemizi açarken amaçlarımızdan biri, yemek ve pastacılık sektöründeki yetişmiş elemanların teorik ve pratik bilgi ihtiyacını karşılamak ve bu bilgileri güncellemek. Diğeri ise mutfakta zaman geçirmeyi sevenleri biraraya toplayarak rahat hareket edebilecekleri bir ortamda bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak , iyi ve sağlıklı yemek yemenin püf noktalarını konunun uzmanından öğrenmek, yeni nesil hızlı tempomuzu bir an durdurup dinlenebilmek, hamurumuzu yoğururken stres atmak, kendi yaptığımız çikolatamızı yerken keyif almak ve tüm bunları yapabildiğimizi görerek cesaretimizi, özgüvenimizi ve moral motivasyonumuzu arttırmak.

Eline bıçak dahi almamış, tava nedir, rende ne işe yararı bilemeyen ”sıfır kilometre” arkadaşlarımız, temel mutfak eğitimi kursumuzun ilk dersinden sonra tüm soru işaretlerinin yarıya indiğini göreceklerdir. İyi yemek ve pasta yapmanın yanı sıra sağlıklı beslenmeyi yaşam şekli haline getirmek, pazar yada market alışverişi yaparken nelere dikkat edeceğimiz ile ilgili yaşama dair ipuçlarını da bu kurslarımızda bulacaksınız. Keyifli zaman geçireceğiniz , kendi mutfağınız gibi çayınızı, kahvenizi içebileceğiniz konforlu ve rahat , ayrıca pozitif enerji dolu bir ortamın tadını çıkarmak için sizi Roka Mutfak Atölyesine davet ediyoruz.

Eğitimler

Etiketler

Görüş Bildirin

star star star_border star_border star_border star_border 1ile 5 arası

message
cloud_upload Browse Maximum image size: 200 MB
email
person

Show Reviewskeyboard_arrow_down