Favorilere Ekle bookmark_border
remove_red_eye 1295
favorite_border 0
share

Sema Sürücü Kursu

Özel Sema Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu 2002 Nisan’da İzmir Karşıyaka da hizmete girmiştir. 1997 yılından beri Sürücü Kursu sektöründe kurucu olarak bulunan Sema Çöllü’nün yılların verdiği deneyim ve Karşıyakalı olması sebebiyle Karşıyaka ilçesinde bilinçli araç kullanmayı öğrenmek isteyen kişilere hitaben alternatif bir yer olarak hizmete girmiştir. Butik bir mekâna sahip olan Sema Sürücü Kursu Karşıyaka Merkez Şubesinde çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.

2004 Yılında ailemize Katılan Sema Sürücü Kursu Kuşadası Şubesi kısa süre içerisinde verdiği hizmet ve kaliteden dolayı hızlı bir şekilde yükselişe geçerek yıllarını bu işe veren birçok kurumun seviyesine kısa sürede ulaşarak ve kendini sürekli yenileyerek emin adımlarla ilerlemektedir. Kuşadası Şube’sinin genel yönetimi Sema Sürücü Kurslarının Kurucusu Sema Çöllünün kızı Belgin Saçıkara’ya aittir.

Karşıyaka’da adaylarımızın gereksinimlerini karşılayabilmek için 2007 yılından Merkezimize yaklaşık 10 dk yürüme mesafesinde Sema Sürücü Kursu Sahil Şubesi ailemize katılmıştır. Sema Sürücü Kursu Sahil Şubesi Sema Sürücü Kurslarının standartlarına sahip olmasıyla birlikte adaylarımızın hem eğitimi hem de bulundukları süre zarfında en iyi şekilde zaman geçirebilmeleri baz alınarak dizayn edilmiştir. Sema Sürücü Kurslarının tamamı klasik sürücü kursu dizaynında oldukça uzak olduğu kadar teknolojiye bir o kadar yakın kuruluşlardır. Ancak unutmayalım ki hizmet bedellerimizi kurumların ultra lüks kurs binaları, araç gereçleri değil “eğitimle” alakalı ücretleri kapsamaktadır. Sema Sürücü Kurslarının genel felsefesi kaliteli bir ortamda, kaliteli kişilerden, kaliteli bir eğitim verebilmektir.

EMNİYETİNİZ VE GÜVENLİĞİNİZ İÇİN…

Görüş Bildirin

star star star_border star_border star_border star_border 1ile 5 arası

message
cloud_upload Browse Maximum image size: 200 MB
email
person

Show Reviewskeyboard_arrow_down