Favorilere Ekle bookmark_border
remove_red_eye 1026
favorite_border 0
share

Şirin Köşk Anaokulu

Şirin Anaokulu 25 Haziran 2011 tarihinde 3-6 yaş arası çocuklarımızın güven ve özveriyle geleceğe hazırlanmaları amacıyla Deniz Aydın tarafından kurulmuştur.

Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının ışığında, eğitim geleceğine güvenen,ülkemizin kültürel değerlerine önem veren,evrensel bakış açışına sahip kurumumuzda,çocuklarımızın daimi mutluluğu için güven duygusuyla eğitim almaları bizler için önemlidir.

Okulumuz her çocuk öğrenir farkındalığında ve tecrübeli eğitim kadromuzla çocuklarımızın yaş grubu özelliklerini ve kendilerine özgü yeteneklerini göz önünde bulundurarak eğitim vermektedir. Çocuklarımızın kendilerinde varolan yeteneklerinin farkına varmalarını,sosyal sorumluluk duygularının gelişmesini sağlamaktayız.

Cumhuriyetimizin gelecek kuşaklarını temsil eden çocuklarımızı yetiştirirken siz değerli anne-babalara ve çocuklarımıza uygun yanıtlar değil,gerçekten doğru yanıtlar vermek için çalışmaktayız.

Çocuklarımızın en çok öğrenmeye meraklı oldukları okul öncesin eğitimde,merak duygularını bastırmadan,öğrenmeyi öğreten bir kurum olarak sağlıklı,mutlu,kendisine güvenen ve kendisini doğru ifade edebilen çocuklar yetiştirmek görevimizin sadece küçük bir parçasını oluşturmaktadır.

Etiketler

Görüş Bildirin

star star star_border star_border star_border star_border 1ile 5 arası

message
cloud_upload Browse Maximum image size: 200 MB
email
person

Show Reviewskeyboard_arrow_down