Favorilere Ekle bookmark_border
remove_red_eye 521
favorite_border 0
share

Tura Anaokulu

2015 yılından beri Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren kurumumuz 2018 yılında yenilenen yüzüyle hizmetlerine devam etmektedir.

Çocuklarımıza karşılaştığı güçlükleri yenme,sorunları çözme yetisi kazandırma,doğru kararlar vererek yaşamın her alanında başarılı olmaları için eğitim başta olmak üzere, gerekli ortam ve olanakları okulumuz da sunmaktayız.

Çocuklarımızın her türlü gereksinimlerini karşılamak,karşı karşıya bulundukları olumsuzlukları gidermek,yaşam koşullarını iyileştirmek,beklentilerine yanıt oluşturmak ve sorunlarına çözüm üretmek için hiçbir özveriden kaçınmamaktayız.

Kurumumuz da kullanılan sebze ve meyvelerimiz Fethiye’de bulunan organik bahçemizde yetiştirilmek de olup, mevsiminde taze ve doğal olarak çocuklarımıza sunulmaktadır.

Çocukların ilk öğretmeni olan ailelerinin eğitimimize katılımını ve programımızın temel taşı ,aile ile işbirliğinin,onların katkılarının okulumuzun ve çocuklarımızın başarısının devamlılığının çok önemli ve vazgeçilmez bir parçası olduğunu hiç aklımızdan çıkarmayız.Bu nedenle ÖZEL TuRa Anaokulu olarak aileler,okul ve öğretmenlerimiz arasında yakın karşılıklı güven ve saygıya dayalı ilişkiler kurulmasını sağlarız.Okulumuzun kapısı ailelerimize her zaman açıktır.

İsviçre’de bulunan kardeş okulumuz “Chinderhuus Rudolfstetten”
( www.chinderhuus-rudolfstetten.ch )ile yapmış olduğumuz koordineli çalışmalarımız ile de öğrencilerimizin her konuda gelişimine önem vermekteyiz.

Geleceğin en değerli varlığı çocuklarımızın mutluluğu için; her zaman kendimizi yenileyerek,geliştirerek ve kalitemizden ödün vermeden hizmetlerimize devam etmekteyiz.

ÖZEL TURA ANAOKULU İŞBİRLİĞİ İLE YETİŞEN ÇOCUK:

*Kendi davranışları üzerinde düşünebilir,

*Düşüncelerini,isteklerini ifade edebilir,

*Kendi kendini yönlendirebilir,

*Her yaşta insanla sağlıklı iletişim kurabilir,

*Hoşgörülüdür,

*Hayal kırıklıklarının üstesinden gelebilir,

*Sorunlarına akılcı ve yaratıcı çözümler bulabilir

*Öğrenmenin zevkli bir uğraş olduğunu keşfeder ve mutlu bir öğrenim hayatı yaşar.

Etiketler

Görüş Bildirin

star star star_border star_border star_border star_border 1ile 5 arası

message
cloud_upload Browse Maximum image size: 200 MB
email
person

Show Reviewskeyboard_arrow_down