Kurslar İzmir, bilişim alanında 15 yıldır çalışmalar yapan ve hizmet veren Dizayn Uzmanı Ticaret ve Bilişim Hizmetleri sitesidir. Firma olarak bilişime olduğu kadar eğitime ve gelişime de ziyadesiyle önem vermekteyiz.

Bu doğrultuda misyonumuz; Faaliyet gösterdiğimiz ana şehir olan İzmir ‘de, eğitim almak isteyen kişiler ile eğitim alabilecekleri en ideal eğitim kurumlarını buluşturmaktır.

Aynı zamanda, 15 yıldır bilişim alanında yaptığımız pek çok çalışma ve edindiğimiz tecrübe çerçevesinde, kursların verdikleri eğitime yakışır, son teknoloji, tüm mobil cihaz ve bilgisayarlar ile uyumlu, arama motoru kurallarına uygun, yönetim panelli web sitelerini, gerekli bütün çalışmaları yapılmış olarak sahip olma imkanı sunmaktayız.

Verdiğimiz hizmet kapsamında eğitim veren kurumlara, web sitelerini yönetme, SEO (arama motoru optimizasyonu), SEM (arama motoru pazarlamacılığı), sosyal medya yönetimi, dijital danışmanlık hizmeti gibi hizmetler sunarak, ihtiyaç duydukları tüm çözümleri tek çatı altında gidermelerine olanak sağlamaktayız.

Eğitim almak isteyen kişiler için ise, almak istedikleri eğitim için, kalite ve konum bazlı en ideal eğitim kurumunu, en kolay ve doğru şekilde bulmalarına imkan tanımaktayız.

Vizyonumuz ise, İzmir ‘de eğitim veren tüm kişi ve kurumları tek çatı altında toplamak, eğitim veren kişi ve kurumlar söz konusu olduğunda akla gelen yegane site olmaktır. Aynı zamanda İzmir ‘de eğitim veren tüm kurumların, kendilerine ait, günümüz son teknolojisine uygun, profesyonel web sitelerine sahip olmalarını amaçlamaktayız.

İzmir ‘de eğitim arayan kişilerin, eğitim almak söz konusu olduğunda akıllarına gelen ve tereddütsüz başvuracakları yegane rehberlik sitesi olmayı hedeflemekteyiz.

Kurslar İzmir olarak, vermiş olduğumuz hizmet kapsamında sitemizin ve firmamızın çıkarlarını değil, eğitim arayan kişilerin ve eğitim veren kurumların çıkarlarını ön planda tutmaktayız. Bu doğrultuda gerekli bütün hassasiyeti göstermekteyiz. Ancak bu şekilde misyonumuzu yerine getirebileceğimize ve vizyonumuza ulaşabileceğimize inanmaktayız.

Bizimle İletişime Geçin

Kurslar İzmir ve Hizmetlerimiz ile alakalı merak ettiğiniz soru, görüş ve talepleriniz için bizimle iletişime geçin.

add_circle_outline İletişim