İzmir 'de Benzersiz Bir E-Ticaret Eğitimi
remove_red_eye 66
favorite_border 0
share

İzmir ‘de Benzersiz Bir E-Ticaret Eğitimi

İzmir ‘de benzersiz bir e-ticaret eğitimi almaya hazır mısınız? İşte A ‘dan Z ‘ye e-ticarete dair her konunun yer aldığı eğitime dair ayrıntılar.

E-Ticaret sadece dünyada değil, ülkemizde de hızlı gelişen bir ticaret alanı. Öyle ki, her yıl ortalama %50 ‘ye yakın, büyük bir oranla büyüyor. Her geçen gün daha fazla internet üzerinden alışveriş yaptığı gibi, her geçen gün daha fazla firma internet üzerinden satışa başlıyor. Geleneksel yollardan, onlarca yıldır ticaret yapıp, internet üzerinden satışa başlayan firmalar olduğu gibi, sadece internet üzerinden satışa başlayan pek çok firma bulunuyor.

Fakat ne yazık ki pek çok internet üzerinden satışa başlamak isteyen ya da başlayan kişi ve firmalar, e-ticaret yapmak için gerekli bilgilere sahip değil. Zira e-ticaret tamamen farklı bir dünya. Bilinmesi ve uygulanması gereken çok fazla unsur var. Zannedilenin aksine internetten sipariş alıp, paketleyip, göndermekten çok daha fazlası. Gerekli bilgilere sahip olmayıp, internet üzerinden satışa başlayan firmalar, söz konusu gereksinimlerin çok geçmeden farkına varıyor. Bu durumda da pek çoğu yaptıkları yatırımları çöpe atarak e-ticaretten vazgeçiyor ya da “ne kazansak kardır” mantığıyla e-ticaretten son derece cüzi ücretler kazanıyor.

Diğer bir durumda ise, e-ticaret alanında çalışacak nitelikli eleman bulma sorunu yaşanıyor. Zira hem okullarda e-ticarete dair nitelikli eğitim verilmiyor hem de mevcut eğitimler, e-ticarete dair bilinmesi gereken bütün unsurları içermiyor.

Tüm bunların yanı sıra bu e-ticaret kursu sadece internetten satış yapma ve satışları arttırma imkanı sunmuyor. Aynı zamanda e-ticarete dair nitelikli bilgi sahibi olarak, e-ticaret alanında faaliyet gösteren firmalarda kolaylıkla işe bulma imkanı da sunuyor. Eğitimin sunduğu ayrıcalıklara biraz daha ayrıntılı bakalım.

Eğitim Programı

Verilen e-ticaret eğitiminin en kayda değer özelliği eğitim programında yer alan dersler. A ‘dan Z ‘ye e-ticarete dair bilinmesi gereken bütün unsurlar bu eğitim programında yer alıyor. Eğitim programında yer alan dersler sayesinde, kişiler ve firmalar kendileri için en ideal e-ticaret sitesine sahip olma seçeneklerini kolaylıkla belirleyebilecekler. E-ticaret yaparken karşılarına sıkça çıkan ve çıkması muhtemel teknik tabirleri öğrenecekler. Ödeme sistemlerinin avantaj ve dezavantajlarına dair bilgi sahibi olabilecekler. Kargo anlaşması ve kargo süreçlerine dair dikkat edilmesi gereken unsurlara dikkat edebilecekler. E-ticaret yaparken son derece dikkat edilmesi gereken müşteri ilişkilerine dair yapılması gerekenleri bilebilecekler. N11, Hepsi Burada, Gitti Gidiyor gibi pazar yerlerinde satış yapabilme, yüksek satış rakamlarına ulaşmaya dair stratejilere dair bilgi sahibi olacaklar.

En önemlisi, piyasada yılda on binlerce TL ‘yi bulan SEO çalışmalarını büyük oranda kendileri yapabilecekler. Aynı şekilde yine ciddi ücretler karşılığında yapılan reklam çalışması ihtiyaçlarını, reklam ajansına ihtiyaç duymadan giderebilecekler. Benzer şekilde yılda binlerce TL değerindeki sosyal medya çalışmalarına dair dikkat edilmesi, bilinmesi ve uygulanması gereken unsurları kendileri yapabilecekler.

E-ticaret eğitimi alan kişi ve firmalar, tüm bunlar ve daha fazlasına sahip olacaklar. Dolayısıyla sadece internet üzerinden satış yapmak isteyen ya da satış yapan kişi ve firmalar değil, aynı zamanda iş arayanlarda bu bilgilere sahip olacakları için, iş arayan kişilerde kolaylıkla iş bulabilecekler.

Hediyeler, İndirimler ve Ayrıcalıklar

Sadece benzersiz bir e-ticaret kursu değil, daha fazla ayrıcalık ve imkanlar da sunulmakta. Söz konusu ayrıcalık ve imkanlar şu şekilde;

  • Hediyeler; Bilinmeyen Bilişim kitabı, isme özel kupa bardak, isme özel kalemlik ve çanta.
  • İndirim Çeki; E-ticaret sitesi sahibi olmak isteyen kişi ve firmalar için e-ticaret sitesi indirim çeki.
  • Yeme & İçme; Eğitim süresince “ne yiyeceğim…” derdinden kurtarmak, size ekstra para harcatmamak için ücretsiz yiyecek ve içecek ikramı.
  • Danışmanlık; 1 yıl boyunca e-ticarete dair merak edilen sorularınızın, sizin çıkarlarınız doğrultusunda cevaplarının verildiği ücretsiz danışmanlık hizmeti.
  • Öğrenme Garantisi; Verilen eğitime dair merak ettiği soruları olan, eğitimi tekrar alma ihtiyacı duyan kişilere ücretsiz olarak tekrar eğitime katılma hakkı.
  • Sertifika; Nitelikli bir e-ticaret eğitimi aldığınızı ve e-ticarete dair en önemli unsurları bildiğinizi gösterebileceğiniz e-ticaret eğitimi sertifikası.
  • İş Bulma İmkanı; E-ticaret elemanı aradığına dair başvuran firmalara, e-ticaret eğitimi alan kişilerin yönlendirilmesi.

Hemen Başvurun

Özetle, işsizseniz ve iş arıyorsanız, internetten satış yapmak istiyorsanız, hali hazırda e-ticaret yapıyorsanız ve satışlarınızı arttırıp giderlerinizi azaltmak istiyorsanız, mevcut işinizden memnun değilseniz ve e-ticaret alanında kariyer yapmak istiyorsanız, internetten satış yapan firma sahibiyseniz ve elemanlarınızın eğitim alarak işinizi büyütmesini istiyorsanız ya da sadece sertifika sahibi olup, e-ticaret alanında çalışmak veya çalışmalar yapmak istiyorsanız bu e-ticaret kursu tam size göre. Hemen başvurmak için tıklayın; E-Ticaret Eğitimi

Leave Comment

message
email
person