Favorilere Ekle bookmark_border
remove_red_eye 1335
favorite_border 0
share

Hacettepe Akademi Karşıyaka

Hacettepe Akademi Yabancı Dil Kursu, 2005 Yılında Rise English ismi ile MEB’e bağlı İzmir İngilizce Kursları arasında yer almış, 2007 yılında Karşıyaka’da Profesyonel Dil Kursları Hacettepe Akademi ismi ile faaliyetine devam etmiştir.

Gelişen teknoloji ve ülkeler arası ticari gelişim göz önünde bulundurulduğunda yalnızca İngilizce’nin yetersiz kalacağını düşünen kurumumuz 2007 Yılında Dil Kurslarına Yabancılar için Türkçe, Almanca,Rusça,Fransızca,İspanyolca,İtalyanca,Çince ve Japoncayı da ekleyerek İzmir’de ilk Dünya Dilleri Eğitimi veren kurum olmuştur.

Kurumumuz,kişiye özgü öğrenim modeli ile % 100 başarı hedeflemektedir. Bire bir, kişiye özgü program ve maksimum 4 kişilik özel gruplarla eğitim veren kurumumuz, İzmir’in ilk ve tek özel program oluşturan yabancı dil kursudur.

Kursiyerlerine mali konuda destek olmayı ilke edinen kurumumuzda, ödemeler ister kredi kartı ile ister elden taksitlendirme ile kursiyerlerimizin belirlediği miktar,tarihler ve taksit sayıları doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Her geçen yıl portföyü artan kurumumuzda,7 yaş grubundan başlayarak 70 yaş düzeyine kadar eğitim verilmektedir. 2005 Yılından Bugüne Güveninizle İzmir Yabancı Dil Kursları Arasında Nitelikli Eğitim Anlayışı ile Faaliyetimize Devam Ediyoruz.

Eğitimler

Etiketler

Görüş Bildirin

star star star_border star_border star_border star_border 1ile 5 arası

message
cloud_upload Browse Maximum image size: 200 MB
email
person

Show Reviewskeyboard_arrow_down