Favorilere Ekle bookmark_border
remove_red_eye 37
favorite_border 0
share

İzmir E-Ticaret Eğitimi

Verdiğimiz eticaret eğitimi için “benzersiz” sıfatı yakıştırmamızın nedenlerine dair birkaç ayrıntılı bilgi verelim. Neden benzersiz e-ticaret eğitimi?

Bir ürüne ya da hizmete benzersiz sıfatı yakıştırmak elbette kolay değildir. Diğer ürün ya da hizmetlerden ciddi farklarının olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde benzersiz olduğu iddia edilebilir. Bizde bu unsurlara dayanarak verdiğimiz e-ticaret eğitimin benzersiz olduğunu iddia etmekteyiz.

ETicaret Eğitimi Programı
Hiç şüphesiz ki eticaret eğitimi için benzersiz sıfatı yakıştırmamızı sağlayan en ciddi fark eğitim programı. Yıllardır e-ticaret alanında çalışmalar yapıyor olmamız nedeniyle tüm sürece ve e-ticarete dair gereksinimlere hakimiz. Bu doğrultuda bir e-ticaret sitesinin yazılımından, kurulumuna, SEO çalışmalarından, sosyal medya yönetimine, reklam çalışmalarından müşteri ilişkilerine, kargo süreçlerinden ödeme sistemlerine ve daha sayabileceğimiz pek çok e-ticarete dair önemli çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar vesilesiyle Türkiye ‘nin en büyük firmalarına ürünler gönderiyor olmamızın yanı sıra, pek çok firmaya yazılım ve danışmanlık desteği veriyoruz.

Dolayısıyla söz konusu bilgimiz teoriden ibaret değil, pratiğe dökülmüş, uygulanmış ve denenmiştir. E-ticaret yapmak isteyen, yapan ya da e-ticaret alanında çalışmak isteyen kişilerin, bilmesi gerekenleri ziyadesiyle tecrübe etmiş durumdayız. Eğitim programımızı da bu doğrultuda oluşturduk. Bir e-ticaret sürecinde bilinmesi ve uygulanması gereken ne varsa eğitim programımızda mevcuttur.

Verilen diğer e-ticaret eğitimlerini incelediğimizde, bizim eğitim programımızda yer alan ve e-ticaretin içinde olmazsa olmaz bölümlerin ya tamamının olmadığını ya da küçük bir kısmının olduğunu gördük. Elbette bu diğer e-ticaret eğitimi veren kişi ve kursların kötü bir eğitim verdiği anlamına gelmez. Biz sadece e-ticareti ziyadesiyle tecrübe etmiş ve etmekte olan bir kurum olarak, eğitim programımızda olması gereken bütün unsurlara yer verdiğimiz inancında olduğumuz için, verdiğimiz eğitimin daha yararlı olduğunu iddia etmekteyiz.

Eğitmen
Bir diğer önemli unsur eğitmen Benan KAHRAMAN… Benan KAHRAMAN, 15 yıldır yazılım alanında, 10 yıldır e-ticaret, SEO, grafik tasarım, reklam ve sosyal medya alanlarında çalışmalar yapmakta. Yazılımcı, yazar ve girişimci olan Benan KAHRAMAN, e-ticaret sitesi yazılımı ve yönetimi yapmış bir eğitmendir. Ayrıca kariyerinde bilgisayar öğretmenliği ve web tasarım öğretmenliği de bulunmaktadır.

Kendi web sitesi, projeleri ve alanında isim sahibi web sitelerinde olmak üzere, bilişim ve girişimcilik alanında, toplamda milyonlarca kişi tarafından okunmuş binlerce makalesi bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra okuyan herkes tarafından büyük beğeni alan Bilinmeyen Bilişim adı altında bir kitabı bulunmaktadır.

Hediyeler, İndirimler ve Ayrıcalıklar
E-ticaret kursu ile sadece benzersiz bir eğitime değil ayrıca birbirinden değerli hediyelere, indirimlere ve ayrıcalıklara sahip olma imkanı sunmaktayız. Toplam değeri 1.000 TL ‘nin üzerinde olan hediyeler, indirimler ve ayrıcalıklar şu şekilde;

Hediyeler
Bilinmeyen Bilişim Kitabı; İsteğinize bağlı olarak yazarı Benan KAHRAMAN tarafından adınıza imzalı Bilinmeyen Bilişim kitabı.

İsminize Özel Kupa Bardak; Üzerinde sizin adınızın yazılı olduğu kupa bardak.

Size Özel Kalemlik; Üzerinde sizin adınızın yazılı olduğu kalemlik.

Çanta; Günlük yaşantınızda zevkle kullanabileceğiniz bez çanta.

İndirimler
Dizayn Uzmanı Ticaret ve Bilişim Hizmetlerinden ya da Türkiye ‘nin en büyük e-ticaret yazılımı yapan firmadan e-ticaret sitesi sahibi olmak isteyenlere indirim çeki.

Ayrıcalıklar
Danışmanlık; 1 yıl boyunca e-ticarete dair her soruyu sorabileceğiniz ve sizin çıkarlarınız doğrultusunda cevaplar alabileceğiniz danışmanlık hizmeti.

İş İmkanı; Nitelikli e-ticaret elemanı arayan firmalara, iş bulmak için e-ticaret kursu alan kursiyerleri yönlendiriyoruz.

Öğrenme Garantisi; Aldığınız e-ticaret kursu ile alakalı anlamadığınız, kafanıza takılan bir durum olması ya da tekrar eğitim almak istemeniz durumunda, bir sonraki düzenlenecek e-ticaret eğitimine ücretsiz olarak katılma imkanı sunuyoruz.

Sertifika; E-ticaret kursu aldığınızı, dolayısıyla e-ticaret konusunda bilgi sahibi olduğunuzu ispatlayan e-ticaret kursu sertifikası.

Hemen Başvurun
Tüm bunlar ve daha sayabileceğimiz unsurlar nedeniyle vermekte olduğumuz eticaret eğitimi için benzersiz sıfatı yakıştırmaktayız. Eğer sizde benzersiz bir e-ticaret eğitimi almak istiyorsanız hemen başvurun.

Görüş Bildirin

star star star_border star_border star_border star_border 1ile 5 arası

message
cloud_upload Browse Maximum image size: 200 MB
email
person

Show Reviewskeyboard_arrow_down