Kurslara İzmir Web Tasarım Çalışması
remove_red_eye 35
favorite_border 0
share

Kurslara İzmir Web Tasarım Çalışması

İzmir Web Tasarım çalışması yapmakta olan Dizayn Uzmanı Ticaret ve Bilişim Hizmetleri olarak, kurslarizmir.com ‘u hayata geçirdik. Buradaki ana amacımız İzmir ‘de eğitim veren kursların verdikleri eğitim hizmetini çok daha rahat kişilere duyurmak oldu. Fakat şöyle bir gerçek daha bulunmakta ki, bir İzmir Web Tasarım firması olarak İzmir ‘de eğitim veren pek çok kursun web sitelerinin verdikleri eğitime yakışmadığını fark ettik.

Bu doğrultuda kurslarizmir.com projemize dair misyonumuzu, hem İzmir ‘deki kursların rahatlıkla kursiyer bulmasını ve tanıtmasını hem de profesyonel bilişim hizmetleri alabilecekleri bir adrese sahip olmaları olarak yeniledik.

İzmir Web Tasarım

Web Tasarım çalışması her kişiye, firmaya ya da kuruma aynı şekilde yapılmaz. Zira her web tasarım çalışması için gereksinimler farklıdır. Dolayısıyla Web Tasarım çalışmasını yapacak olan kişi ya da firma bu gereksinimleri bilmelidir. Bilebilmesi içinde bu alanda deneyim sahibi olması gereklidir.

Hem İzmir ‘de faaliyet gösteren bir İzmir Web Tasarım firması olmamız hem de İzmir kurslarına yönelik çalışmalar yapmamız nedeniyle, İzmir ‘de kurslar için en ideal çalışmayı gerçekleştirme imkanına sahip Web Tasarım firması olma özelliğini taşımaktayız. Bu doğrultuda kursların web tasarım alanındaki ihtiyaçlarını, kurslar bizlere belirtmeden dahi bilmekte ve uygulamaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Pek çok Web Tasarım İzmir firması standart web siteleri yaparak, standart hizmet vermektedir. Sadece kursu tanıtmaya yönelik bir web sitesi yapmaktadır. Dizayn Uzmanı Bilişim Hizmetleri firması olarak 15 yıllık tecrübemiz çerçevesinde standart bir web tasarım çalışması yapmıyoruz. Beklentilerinize yönelik değil, beklentilerinizden daha iyi bir web tasarım çalışması ve hizmeti sunuyoruz.

Peki, söz konusu bu çalışma kapsamında neler gerçekleştiriyoruz;

Responsive (Mobil Uyumlu) Tasarım

Günümüzde bir internet sitesine yapılan ziyaretler artık sadece bilgisayardan yapılmıyor. Aynı zamanda akıllı telefonlar, tabletler hatta akıllı televizyonlardan dahi internet siteleri ziyaret ediliyor. Dolayısıyla web sitesi hangi araç üzerinden ziyaret edilmişse, ekranda sorunsuz ve uyumlu olarak görüntülenmesi gerekiyor.

Web Tasarım İzmir firması olarak yaptığımız ve yapmakta olduğumuz bütün web sitelerinin responsive olması birinci önceliğimizdir.

Temel SEO Çalışması

Arama motoru optimizasyonu çalışması, web sitenizin hedeflediğiniz kelimelerde üst sıralarda yer almasını sağlayan çalışmadır. Bu sayede sizin sunduğunuz hizmeti arayan kişiler, üst sıralarda olmanız vesilesiyle size kolaylıkla ulaşabilir.

Web sitenizin arama motorlarının belirlediği en temel kriterleri ücretsiz olarak uyguluyoruz.

Ücretsiz Tanıtım

Dizayn Uzmanı Bilişim Hizmetleri özellikle kurslara çok ciddi avantajlar sunuyor. Zira sadece web tasarım yapan ya da bilişim hizmetleri gerçekleştiren bir firma değil, aynı zamanda kendi içinde projeler üreten bir firmayız. Buna en büyük örnek şu anda bulunduğunuz site olan kurslarizmir.com.

Firmamıza web tasarım çalışması yaptıran kurslara, Kurslarizmir.com ‘dan 99 TL ‘lik Premium üyelik paketi ve 129 TL ‘lik 3 Aylık Fark Edilir Olma tanıtım özelliğini hediye ediyoruz.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Temel SEO çalışması yapmamızın yanı sıra, web sitenizin arama motorlarında kolaylıkla üst sıralarda yer alabilmesi için SEO standartlarına uygun bir yapıya sahip olması gerekiyor. Aksi halde web siteniz arama motorlarının standartlarına uygun değil ise, yapılan SEO çalışması meyvelerini çok zor verir.

Bu nedenle web tasarım çalışmasını arama motorlarının belirlediği standartlarda gerçekleştiriyoruz.

Yedekleme

Bir web sitesi yayında olduğu süre boyunca her daim risk altında demektir. Zira bir web sitesinin çalışmamasını sağlayacak çok sayıda olası problem saymak mümkün. Söz konusu problemler sunucu, kullanıcı ya da dış etkenler kaynaklı olabilir. Bu gibi durumlarda kısa sürede web sitenizin yayına devam edebilmesi için yedekleme yapılması gerekmektedir.

Olası problemlere karşı, minimum problem yaşamak için her ayın sonunda web sitenizin yedeklemesini yapıyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık

Bilişim alanının hızla gelişmesi nedeniyle herkes güncel ya da genel bilgilere sahip olamıyor. Dolayısıyla bilgi sahibi, güvenebilecekleri birine ihtiyaç duyuluyor.

Bilişim alanında 15 senedir çalışmalar yapmaktayız. Bu doğrultuda pek çok çalışma gerçekleştirerek ziyadesiyle bilgi ve tecrübe edinmiş bulunmaktayız. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe çerçevesinde, web tasarım hizmeti verdiğimiz kişi ve firmalara 1 yıl boyunca ücretsiz danışmanlık yapmaktayız.

Yönetim Panelli Web Tasarım

Günümüzde yönetim panelli web sitesine sahip olmak bazı firmalar için yasal bir zorunluluk. Fakat yasal bir zorunluluk olmasa bile ciddi bir ihtiyaç. Zira kişiler ve firmalar sahip oldukları web sitelerini güncelleyebilme ve içerik girebilme imkânlarına sahip olmalıdırlar.

Bu nedenle Web Tasarım İzmir firması olarak yaptığımız bütün web tasarım çalışmalarında bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bu yöntem panelinden arzu ettiğiniz zaman içerik girme ve güncellemeler yapma imkânına sahipsiniz.

Faturalı Hizmet

Fatura, özünde sadece yapılan çalışmayı gider gösterme imkânı sunmaz. Aynı zamanda kendisinden hizmet aldığınız kişinin ya da kişilerin, resmi bir firma olup olmadığını da gösterir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda yasal haklarınızı kullanabilmenize imkân tanır.

Dizayn Uzmanı Tic. Ve Bilişim Hizmetleri, vergisini veren, bütün yasal gereksinimleri yerine getiren İzmir Web Tasarım firması olarak hizmet vermektedir.

Ücretsiz SSL

SSL, kısaca web sitesi ile kullanıcılar arasındaki verilerin şifrelenerek transfer edilmesini sağlayan güvenlik unsurudur. Fakat hepsinden önemlisi, günümüzde arama motorları SSL sahibi siteleri daha çok sever ve üst sıralara taşır.

Arama motoru optimizasyonu yapılmasının öneminin fazlasıyla bilincinde olan bir firma olarak, çalışmasını gerçekleştirdiğimiz bütün kişi ve firmaların web sitelerini SSL sertifikalı olarak yapmaktayız.

Blog Bölümü

Blog, bir web sitesinin en önemli unsurudur. Zira blog bölümünden web siteniz ile alakalı kampanya, gelişme, önemli bir değişiklik gibi pek çok unsurun duyurusunu yapabilirsiniz. Daha da önemlisi arama motorları sürekli güncellenen, içerik girilen web sitelerini daha çok sever ve üst sıralara taşır. Aynı zamanda sağlam bir SEO çalışması için blog bölümüne sahip olmak son derece öneme sahiptir.

Yaptığımız bütün web tasarım çalışmalarında mutlaka bir blog bölümü bulunmaktadır. Bu doğrultuda arzu edildiği taktirde, blog bölümüne SEO uyumlu içerik oluşturma çalışmaları da yapmaktayız.

Teslimat Süresi Garantisi

Hiç şüphesiz web tasarım yaptırma konusunda yaşanan en büyük sıkıntılardan biri, web sitesini yapacak olan kişi ya da firmanın vaat ettiği sürede web tasarım çalışmasını bitirip, teslim etmemesi gelir. Bu işleyişin aksamasından, ciddi gelir kayıplarına kadar pek çok soruna neden olabilir.

Söz konusu sorunun büyüklüğünün öneminin farkında olan deneyimli bir İzmir Web Tasarım firması olarak, sizlere vaat ettiğimiz süre çerçevesinde sitenizin çalışmasını tamamlama ve teslim etme garantisi veriyoruz. Eğer web sitenizin çalışmasını vaat ettiğimiz süre çerçevesinde bitiremezsek, gecikme yaşanan her gün için anlaşılan ücret üzerinden yüzde 5 indirim yapıyoruz.

Sistem Güncellemesi

Web sitenizin bir yönetim paneline, blog bölümüne ve diğer bahsettiğimiz unsurlara sahip olması demek, arka planında bir yazılım sistemi olduğu anlamına gelmektedir. Web sitenizin arka planında var olan yazılım sürekli olarak hem güvenlik hem de özellik bazlı geliştirilmektedir. Lakin bu geliştirmelerin uygulanabilmesi için güncelleme yapılması gerekmektedir.

Web Tasarım çalışmasını yaptığımız kişi ve firmaların, web sitelerini düzenli aralıklar ile güncelliyor, sistemlerinin her daim güvenli, web sitelerinin her daim yeni özellikler ile zenginleştirilmesini sağlıyoruz.

SONUÇ

Bu noktaya verdiğimiz bilgiler web tasarım çalışmamız kapsamında vermiş olduğumuz hizmetler ve çalışmalardır. Sadece bunlar ile sınırlı kalmayıp, bir web sitesi için son derece öneme sahip sosyal medya yönetimi, arama motoru optimizasyonu, grafik tasarım, site yönetimi & içerik üretimi ve reklam optimizasyonu çalışmaları da yapmaktayız.

Ayrıntılı bilgi almak ve sizin için neler yapabileceğimize dair görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz;

Web Sitemiz: https://www.dizaynuzmani.com

Tel: 0 505 930 72 61

Tel (2): 0 850 933 34 88

Leave Comment

message
email
person