Bütün Halk Eğitim Kursları Kurslar İzmir ‘de
remove_red_eye 14
favorite_border 0
share

Bütün Halk Eğitim Kursları Kurslar İzmir ‘de

Kurslar İzmir Yenildi! duyurumuzu yapmamızın üzerinden henüz 2 hafta geçmişken hızla büyümeye devam ediyoruz. 2 haftalık çalışmamız çerçevesinde Kurslar İzmir ‘e hem kullanım açısından daha cazip özellikler kazandırıyor hem de her geçen gün daha da fazla kursu Kurslar İzmir bünyesine ekliyoruz.

Bunun en büyük örneği olarak bütün İzmir halk eğitim kursları bilgileri artık Kurslar İzmir ‘de. İsteyen herkes, İzmir ‘deki bütün halk eğitim merkezlerine dair bilgileri, halk eğitim merkezlerinde verilen eğitimleri hem haritalarımız üzerinden hem de çeşitli listeleme sayfalarımızdan kolaylıkla Kurslar İzmir ‘de bulabilecek.

Kısa sürede gerçekleştirdiğimiz bu önemli ve büyük çalışma, Türkiye ‘nin en büyük İzmir Kurs Rehber sitesi olma yolunda emin ve kararlı adımlar ile ilerlediğimizin bir göstergesi olsa gerek. Güzel İzmir ‘imiz de eğitim veren kursların kursiyerlere, kurs arayanların ise ideal kurslara kolaylıkla ve etkili şekilde ulaşması için her geçen gün daha da çok çalışıyoruz.

Ayrıca çok yakında, blog sayfamızda sadece Kurslar İzmir ile ilgili gelişmeleri değil, ülkemizde eğitim alanında meydana gelen önemli gelişmelere dair de bilgiler bulabileceksiniz.

İzmir Halk Eğitim Merkezleri Listesi

Kurslar İzmir ‘de yer alan bütün İzmir halk eğitim kursları sayfalarının alfabetik sıra ile listesi;

Aliağa Tüpraş Halk Eğitim Merkezi
Hayat boyu öğrenmeyi gerçekleştiren ve destekleyen, yenilikçi, araştırmacı, gelişime açık, kültürünü ve geleneklerini geleceğe taşıyan, toplumun her kesimine ulaşan, bireylerin mesleki eğitim olanaklarını ve sosyal etkinliklerle serbest zamanlarını verimli değerlendirmelerini sağlayan, yeteneklerini ortaya çıkarıp üreten ve ekonomiye katkıda bulunan eğitim sunmak. İşbirliği yapılarak çalışılan kurumlar; Adalet Bakanlığı, Aliağa Belediyesi, Unicef…
Balçova Halk Eğitim Merkezi
Balçova Halk Eğitimi Merkezi olarak sevgi, akıl, bilgi ve gayret dolu anlayış ile tarif edilen bir yapıda “Her yerde her zaman eğitim” ilkesinden hareketle, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası Milli Eğitim Temel Kanunun belediği yasal sınırlılık içinde Yaygın Eğitim Yönetmeliği ile verilen görev ve sorumlulukların bilincindeyiz.
Bayındır Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Nitelikli, yenilikçi ve ilerici bireyler yetiştirmek
Bayraklı Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Geçmişle gelecek arasında köprü olabilmek ama bugünü de unutmadan
Bergama Halk Eğitim Merkezi
Türk Milli Eğitiminin Temel İlkeleri doğrultusunda, yaygın eğitimin önemini özümsemiş, örgün eğitim sistemi dışına çıkmış vatandaşlarımıza yaşı ne olursa olsun ihtiyaç duydukları alanlarda eğitim vermek, piyasa şartlarına uyum sağlayabilecek bilgi ve tecrübeyi aktarmak, gelişmiş ülkelerin çalışma ve eğitim seviyesine ulaşmalarını sağlamak için var olan bir yaygın eğitim kurumuyuz.
Beydağ Halk Eğitim Merkezi
Biz, Beydağ halk Eğitimi Merkezi olarak; bulunduğumuz ortamda yaşayan tüm bireylere çağımızın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi, beceri ve davranışlar kazandırarak, onların ilgi, yetenek ve istekleri doğrultusunda ekonamik, sosyal ve kültürel gelişimlerini sağlamak suretiyle yaşam kalitelerini yükselten bir kurum olmak istiyoruz.
Bornova Halk Eğitim Merkezi
2006 Şubat ayından itibaren Açık İlköğretim ve Açık Lise öğrencilerinin tüm kayıt,kayıt yenileme işlemleri ile tüm özlük işleri Halk Eğitimi Merkezlerine verilmiş bizde Bornova´da yaklaşık 4.000 öğrenciye 2007 “de yapılan yeni açıköğretim büromuzla hizmet vermekteyiz. Unutulmasın ki Halk Eğitim Merkezleri halkın eğitimi için vardır ve bu kutsal Eğitim görevini başarı ile sürdürmektedir. Bornova halkını açılacak olan kurslarımızdan yararlanmaya davet ediyoruz. Henüz hiçbir şey için geç değildir ve öğrenmenin yaşı yoktur.
Buca Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Önce insan düşüncesiyle “Hayat Boyu Öğrenme” yi yaşam tarzı haline getirmek.
Çeşme Halk Eğitim Merkezi
Misyonumuz; Çeşme Halk Eğitimi Merkezi olarak, öncü uygulamalarıyla, Türkiye´de ilkleri gerçekleştirmek. Çağı yakalamış ve mükemmelliğe erişmiş, dünyada örnek bir yaygın eğitim kurumu olmak.
Çiğli Halk Eğitim Merkezi
Misyonumuz; Çiğli Halk Eğitimi Merkezi olarak önce ahlaklı insan düşüncesini benimseyerek, hakkaniyet ilkesi doğrultusunda, bireylerin ilgi, istek, ihtiyaç ve yeteneklerine göre, bilgi ve beceri eksikliklerini gidererek, milli ve evrensel değerlere sahip çıkılması, yaygınlaştırılması ve genç nesillere aktarılması.
Dikili Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Eğitim, öğretim ve araştırma kalitesi ile Türkiye ve dünyada tercih edilen; • Takım çalışmasını teşvik eden, katılımcı ve paylaşımcı bir yönetime sahip; • Geleneksel sanatlarımızın özünü koruyarak çağdaş, kalıcı ve özgün eserler ortaya koyan;
Foça Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Her yaştan ve her eğitim seviyesinden bireylerin ilgi, yetenek ve ihtiyaçları doğrultusunda, çağdaş eğitim olanaklarını kullanarak beklentileri karşılayacak eğitim fırsatları sunmak.
Gaziemir Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; BİLGİ TOPLUMUNUN ANAHTAR KURUMLARINDAN BİRİ OLMAK
Güzelbahçe Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Yediden yetmişe mutlu, Beşikten mezara eğitimin gücüne inanan her vatandaşımıza nitelikli ve kaliteli eğitim vermek; birbirimizi daha iyi anlayarak yaşam standardımızı yükseltmek. Kendine güvenen,yaşama umutla sarılan kişiler yetiştirmek.
Karabağlar Halk Eğitim Merkezi
Sevgi, bilgi, özveriyle Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce verilen görev ve sorumlulukların bilincindeyiz. Toplumumuza gelişen Türkiye ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi beceri ve davranışları kazandırmak; ekonomik, kültürel gelişimlerini sağlamak, araştıran, düşünen, üreten, sorumlu bireyler yetiştirmek vizyonumuzdur.
Karaburun Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Eğitime ihtiyaç duyan her bireye, yer ve zaman sınırı tanımaksızın eğitim hizmeti vererek yaygın eğitim alanında öncü bir kurum olmak
Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Çağdaş dünya ile rekabete hazır, yaratıcı, kendine güven duygusu ile hedeflerini belirlemiş, demokratik ve laik değerleri üstün tutan, teknolojiden etkin bir biçimde yararlanarak uygulayan, hayat boyu öğrenmeyi ilke edinmiş seçkin bir kurum olmak.
Kemalpaşa Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; İlgi,istek ve toplumsal ihityaçlar doğrultusunda gereken bilgi ve becerilerle donatılmış, her ortamda bilim ve teknolojiyi izleyebilen bireyleri topluma kazandıran, yeni hedeflerin belirlenmsinde çağdaş, önder ve paylaşımcı bir merkez olmak.
Kınık Halk Eğitim Merkezi
Kınık Halk Eğitim Merkezi için herhangi bir açıklama ve tanıtım yazısı bulunmamaktadır
Kiraz Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Kiraz Halk Eğitimi Merkezi olarak kurslarımıza katılmak isteyen herkese, plan ve programlar çerçevesinde, çağdaş dünyanın ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi, beceri ve davranışları kazandırmak, kursiyerlerimizin yaratıcı yönlerini harekete geçirerek, ekonomik, toplumsal ve kültürel gelişmelerini sağlamak, edindikleri formasyonla, düşünen, araştıran, kendine güvenen, sorumluluk sahibi ve üretken kişiler yetiştirerek toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için varız.
Konak Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Eğitim, öğretim ve araştırma kalitesi ile Türkiye ve dünyada tercih edilen; Takım çalışmasını teşvik eden, katılımcı ve paylaşımcı bir yönetime sahip; Geleneksel sanatlarımızın özünü koruyarak çağdaş, kalıcı ve özgün eserler ortaya koyan; Evrensel değerlere saygılı, toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişen; Türkiye ve dünyanın neresinde olursa olsun aldıkları eğitimle ihtiyaç duyulan alanlarda kendi iş başarımlarını sağlamış insanların yetiştirildiği gelişmiş ülke standartlarında eğitim veren tercih edilen; bir MERKEZ olmaktır.
Menderes Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, Türk Milli Eğitim Kanunu’nun ilkeleri doğrultusunda, yaygın Eğitim Kurumları Yönetmeliği ile belirlenen görev ve sorumlulukların bilincindeyiz. “Her zaman her yerde eğitim” felsefesiyle hareket edebilen; Milli kültürümüze bağlı, evrensel değerlere saygılı; Doğruluktan ve dürüstlükten asla taviz vermeyen; Din, dil, ırk, renk , düşünce farklılığı gözetmeksizin herkesi sevmek ve saygılı olmak; İçinde bulunduğumuz toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, ortaya farklılık koyarak insanımızı refaha ulaştırmaktır.
Menemen Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; 1. Takım çalışmasını teşvik eden,katılımcı ve paylaşımcı bir yönetime sahip, 2. Geleneksel sanatlarımızın özünü koruyarak çağdaş, kalıcı ve özgün eserler ortaya koyan, 3. Evrensel değerlere saygılı, sürekli gelişen, 4. Sosyal-kültürel-ekonomik farklılıklar gözetmeksizin bireyleri aynı çatı altında toplayan, 5. Güvenilir; dürüst, toplum tarafından benimsenen, 6. Bireysel-Toplumsal değerleri benimsemiş, görev ve sorumluluk bilincine sahip, mesleki bilgi ve becerine sahip, mesleki bilgi ve beceri ile donatılmış bireyler yetiştiren Türkiye’nin en iyi Halk Eğitimi Merkezi olmak.
Narlıdere Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Daha Aydınlık Gelecek için,Ulusal ve evrensel değerlerği benimsemiş, Yeniliklerin Öncüsü, Üretken, Hoşgörülü Ve Sorumluluk Sahibi Bireyler yetiştiren bir merkez olmak.
Ödemiş Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Türk Milli Eğitiminin temel amaç ve ilkeleri doğrultusunda ülkemizdeki teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek tüm bireylere eğitim imkanı sunan etkin bir kurum olmak. Halkımızın ihtiyaç duyduğu her eğitim alanında akla gelen ilk kurum olmak. Yetişkin eğitimini bir lüks ya da insan yaşamının kısa bir dönemi ile ilgili değil ulusal gereklilik ve vatandaş olmanın ayrılmaz bir parçası olarak hem evrensel hem de yaşam boyu süren bir olay olarak gören ve bu doğrultuda eğitim veren bir kurum olmak.
Seferihisar Halk Eğitim Merkezi
Seferihisar Halk Eğitim Merkezi ile ilgili herhangi bir açıklama ya da tanıtım yazısı bulunmamaktadır.
Selçuk Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Bilgi ve becerileriyle donatılmış bireyleri yetiştiren,onlara ´vatandaş olma bilinci´ kazandıran ´öğrenmeyi öğreten´ öncü bir eğitim kurumu olmak.
Tire Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Toplumun ihtiyaçlarını, çağın gereklerine uygun karşılayan, onları yönlendiren, talep edilen ciddiyeti kazanmış, aranılan ve vazgeçilmez bir kurum olabilmektir.
Torbalı Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; Aziz Cumhuriyertimiz ile Türk Milli Eğitiminin Amaç ve ilkeleri doğrultusunda örgün ve yaygın eğitimi kaynaştırarak çağdaş toplumun gerektirdiği bütün bilimsel ve teknolojik yenilikleri toplumla paylaşan ve bu şekilde toplumun kalkınmasını hedefleyen, bölgesinde etkin bir kurum olmaktır.
Urla Halk Eğitim Merkezi
Vizyonumuz; SANATTA VE BECERİDE YEDİDEN YETMİŞE

Leave Comment

message
email
person